Ana sayfa FACEBOOK HABERLERİ Facebook Messenger mesajları geri alma devri başlıyor!

Facebook Messenger mesajları geri alma devri başlıyor!

Hatırlayacağınız üzere bundan tam 7 ay önce Zuckerberg’in eski mesajlarını silmesiyle mesajları geri alma özelliği gün yüzüne çıkmıştı. O günden sonra kullanıcılarına bu özelliği getirme sözü veren, Zuckerberg sonunda Facebook Messenger mesajları geri alma özelliğini yayınlamaya hazırlanıyor.

Facebook Messenger mesajları geri alma özelliği sonunda geliyor!

Daha önceden yapılan sızıntılarla da birkaç kez gün yüzüne çıkartılan Facebook Messenger mesajları geri alma özelliği bazı bölgelerdeki kullanıcılar için kullanıma sunulduğu iddia edildi.

Saras112 adlı bir Reddit kullanıcısı tarafından yapılan paylaşım ile beraberMessenger uygulamasının Android sürümüne söz konusu bu özelliğin test edilmeye başlandığını müjdeledi.

Reddit kullanıcısının aktarmış olduğu bilgilere göre, mesajları geri alma özelliğinin grup konuşmalarında da kullanılabileceğini görmekteyiz. Bunun haricinde ise paylaşılan ekran görüntüsünün geçtiğimiz aylarda Messenger uygulaması ile ilgili yapılan sızıntıları doğruladığını da özellikle belirtelim.

Facebook Messenger mesajı geri alma özelliği nasıl çalışacak?

Herhangi bir sohbet içerisinde gönderilmiş mesajları düzenlerken, Mesajı Sil” seçeneğinin hemen üstünde “Mesajı Geri Al” seçeneği görülüyor. Eğer “Mesajı Geri Al” seçeneğine tıklanırsa Messenger, bunu gerçekten yapıp yapmak istemediğinizi soruyor.

Bunun haricinde ise, Messenger üzerinden yazdıklarını geri almak isteyenlerin 10 dakika gibi bir süresi olacağını da özellikle belirtelim. Her ne kadar Messenger uygulaması için mesajları geri alma özelliğini test ediyor olsa da, söz konusu bu özelliğini ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here