Ana sayfa MANŞET AT&T 4G LTE logosunu 5G E ile değiştirdi!

AT&T 4G LTE logosunu 5G E ile değiştirdi!

5G teknolojisi yavaş yavaş hayatımıza girerken teknoloji devi markalarda bu yöndeki çalışmalarına devam ediyorlar. Bu doğrultuda Amerika merkezli AT&T,telefonlardaki 4G LTE logosunu 5G E ile değiştirdi!

4G LTE gidiyor 5G E geliyor!

Amerika’nın en büyük mobil operatörlerinden olan AT&T, 5G konusundaki çalışmalarına devam ediyor. 5G konusunda ilk büyük adımlar atılırken AT&T ise 5G evrimini yavaş yavaş başlatıyor.

Yapacağı yenilik ile AT&T operatörü kullanılan telefonlarda eğer şebekeniz 4G LTE kullanıyorsa, burada artık 5G E yazacak. 5G Evolution yani 5G Evrimi anlamına gelen bu ibare ile sizin 4G’den daha hızlı, daha gelişmiş, 5G’ye daha yakın bir teknoloji kullandığınız ifade edilecek.

Bu konuda ilk adımsa 21 Aralık tarihinde atıldı. Amerika sınırları içerisindeki; Atlanta, Charlotte, Raleigh, Dallas, Houston, Indianapolis, Jacksonville, Louisville, Oklahoma City, New Orleans, San Antonio ve Waco, Texas olmak üzere toplam 12 bölgede 5G E deneyimi kullanıcılara sunulmaya başlandı.

Diğer taraftan 5G teknolojisine sahip ilk taşınabilir modemi tanıtan AT&T,istediğiniz yerde ışık hızında internet kullanmanıza olanak sağlıyor, tabi kesenin ağzını biraz açmanız kaydıyla. Açıklanan fiyatlara göre cihazın fiyat 499 dolariken 15 GB kota ise her ay 70 dolara yenileniyor.

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here