Perşembe, Nisan 25, 2019
Ana sayfa DATA CENTER HABERLERİ Adba International 2. kez şampiyon oldu

Adba International 2. kez şampiyon oldu

İstanbul Merkezli Türk şirketi Adba International EMEA Bölgesinde 2. kez “müşteri deneyimi” şampiyonu oldu.

İstanbul Merkezli Türk şirketi Adba International, Londra’da “Customer Experience Champion Awards’’da ödüle layık görüldü.

Müşteri ilişkileri yönetimine getirdikleri yeni yaklaşımdan dolayı pek çok global şirketi geride bırakan Adba International “Luminary’’ kategori ödülünü kazandı. Ödülü, Adba International’ın Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Bayazıt ve THY Müşteri İlişkileri Müdürü Derya Aydemir Yılmaz Londra’da düzenlenen törende aldılar.

SOSYAL CRM İLE MÜŞTERİ DENEYİMİNİ, ÜST DÜZEY İŞ STRATEJİSİNE DÖNÜŞTÜRDÜLER

Clarabridge yöneticileri, Türkiye’nin en çok etkileşim alan sosyal medya hesaplarına sahip olan Türk Hava Yolları’nın 4 yılı aşkın bir süredir sosyal CRM ve sosyal medya analizini gerçekleştiren Adba International’ın ödülü almasındaki en önemli etkenin sosyal CRM anlamında müşteri deneyimini üst düzey bir strateji haline dönüştürmeleri olduğunun altını çizdi.

Yarışmaya katılmak için şirketlerde aranan kriterler arasında şirketin vizyon, strateji sahibi olması, işin yapılış biçimi ve başarılı sonucunu gösterebilmesi gerekiyor.Ödülü kazanmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Adba International Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Bayazıt; “Türk Hava Yolları ile yapmış olduğumuz çalışmada 7 dilde 7/24  hizmet sunuyoruz. Bu diller arasında İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Arapça ve Türkçe olmakla birlikte, gelen iletilerin yoğunluğuna göre hızlıca yeni diller ekleyebiliyoruz. Sosyal CRM, artık müşteri deneyiminin vazgeçilmez bir parçası. Biz de Adba olarak gerek sosyal CRM, gerek sosyal medya veri analizi ve çeviri hizmetlerimizle müşterilerimize hem Türkiye hem de global pazarda artı değerler üreterek,  rekabette öne çıkmalarını sağlayamaya devam edeceğiz. Çözüm odaklı yaklaşımımız ve müşteri memnuniyetindeki artış bu ödülü kazanmamızda büyük rol oynadı. Bu da ADBA ekibinin ne kadar titiz ve verimli çalıştığının göstergesidir” dedi.

6 YORUMLAR

  1. I have learn several excellent stuff here. Certainly worth bookmarking for revisiting. I wonder how much attempt you place to create this type of great informative web site.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here